Info o pobytoch +421 905 253 356 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN

Darčekové poukazy

Darčekový poukaz môžete použiť pri rôznych príležitostiach - Vianoce, narodeniny, svadba, oslava životného jubilea alebo len milá pozornosť.

  • Poukaz vieme vystaviť na všetky produkty z našej ponuky ako aj na iné, ktoré v ponuke nemáme, tzn. špeciálne na mieru pre Vás, rovnako ako platnosť poukazu.
  • Prípadne si môžete stanoviť hodnotu, ktorú chcete darovať a obdarovaný si môže sám vybrať pobyt alebo hotel či službu, ktorá mu najviac vyhovuje.
  • Darčekové poukazy Vám radi pripravíme na základe Vašich individuálnych požiadaviek (obsahovo, graficky, možnosť vlastného obrázku, farebného prevedenia, rôzne jazykové mutácie). Darčekový poukaz doručíme Vám alebo obdarovanému na jeho adresu po dohode.
  • Vyberte si z našej ponuky wellness pobytov, hotelov a zariadení. Doplnkových služieb ako sú masáže, permanentky a vstupy do wellness, kúpeľov, gastro, kultúrnych zariadení. Športové a adrenalínové služby alebo špeciálne služby vytvorené na mieru podľa Vašej požiadavky.

Ak ste sa rozhodli pre niektorý produkt z uvedenej ponuky, prípadne potrebujete s výberom poradiť, kontaktujte nás prosím na e-mailovej adrese slovakia@skitravel.sk alebo info@proevents.sk.


PRE FIRMY

Odmeňte svojich zamestnancov a venujte Vašim obchodným partnerom originálnu formu darčeku, poďakovania alebo motivácie.

Darčekové poukazy na víkendové, wellness, dovolenkové pobyty, aktivity, vstupy, permanentky, výber podľa vlastnej preferencie v stanovej hodnote poukážky a iné.
Priblížte nám Vašu predstavu a my Vám radi pripravíme poukazy a poukážky podľa Vašich požiadaviek... (obsahovo, cenovo, graficky, možnosť vlastného loga, kódu, obrázku, farebného prevedenia, rôzne jazykové mutácie).
Kontaktujte nás prosím na e-mailovej adrese slovakia@skitravel.sk alebo info@proevents.sk.


REZERVÁCIA TERMÍNU A POBYTU DARČEKOVÉHO POUKAZU

Pokiaľ ste obdržali darčekový poukaz a máte záujem o rezervovanie Vášho pobytu a termínu, prosím vyplňte nasledujúci formulár.

Kontaktné informácie

Ubytovanie

Ďalšie informácie

* povinné políčka na odoslanie rezervácie