Info o pobytoch +421 905 253 356 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN

Najčastejšie kladené otázky

 • Koľko dní pred nástupom na pobyt je potrebné sumu za pobyt uhradiť?
  Pokiaľ si rezervujete pobyt pár mesiacov dopredu, je potrebné uhradiť 100% zálohu za pobyt najneskôr 5 týždňov pred nástupom.
  Ak ide o pobyt, ktorý je rezervovaný s nástupom o 4 týždne alebo menej, na dátume úhrady sa dohodnete s obchodníkom, ktorý Vám pobyt predáva, zvyčajne to však býva do 24 hod – až 7 dní.
 • Je možné uhradiť pobyt v hotovosti, alebo platobnou kartou priamo pri nástupe na pobyt?
  Platbu za pobyt požadujeme uhradiť vopred, keďže až po úhrade platby je možné aby sme Vám zaslali Voucher (ubytovací poukaz), na základe ktorého môžete nastúpiť na pobyt.
  Úhrada je možná prevodom na účet, priamym vkladom na účet alebo kreditnou kartou PRED NÁSTUPOM NA POBYT.
 • Je možné darovať pobyt formou darčekového poukazu? Ako mám postupovať?
  Áno, je možné aby ste pobyt darovali. Telefonicky, e-mailom, alebo na našej webovej stránke vyplníte rezerváciu na pobyt. V poznámke je potrebné uviesť, že ide o darčekový poukaz a zadať meno a priezvisko osoby, pre ktorú bude poukaz určený.

Ako si rezervovať.

Rezervovať pobyt si môžete rôznymi spôsobmi, záleží len na Vás, ktorý spôsob Vám viac vyhovuje.

1. Rezervačný formulár

Ak máte vybratý konkrétny pobyt, hotel, typ izby a termín v ktorom chcete pobyt absolvovať, vyplňte rezervačný formulár. Tento formulár sa nachádza pri každom pobyte a hoteli a zobrazí sa Vám po stlačení tlačidla REZERVUJ.

2. E-mail

Zašlite nám e-mail s Vašou požiadavkou s konkrétnymi údajmi – termín pobytu, počet osôb a zloženie osôb (dospelí, deti), vek detí, typ izby, konkrétny typ pobytu, hotel alebo typ hotela, Vaše telefónne číslo, meno a typ pobytu o ktorý máte záujem a my Vám odpovieme mailom s konkrétnou ponukou.

2. Telefonická rezervácia

Ak uprednostňujete osobný kontakt a potrebujete viac informácií, môžete si pobyt zarezervovať aj telefonicky, naši predajcovia sú Vám k dispozícii.
Pri telefonickej rezervácii stačí, ak nám nadiktujete Vaše telefónne číslo, meno a typ pobytu o ktorý máte záujem a my Vám zavoláme naspäť aj s konkrétnou ponukou.

Celú rezerváciu pobytu je možné zrealizovať v pracovný deň v priebehu priebehu niekoľkých minút, v prípade že máte email, alebo telefón.