Info o pobytoch +421 905 253 356 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN

O nás

Naša spoločnosť SKI TRAVEL- PRO EVENTS, s.r.o. zo sídlom na Štrbskom Plese pôsobí na trhu cestovného ruchu od roku 2001 a združuje viacero divízií. SKI TRAVEL je špecializovaná incomingová a cestovná agentúra so zameraním na ponuku ubytovania v Tatrách a ostatných lyžiarskych strediskách na Slovensku, ako aj wellness pobyty v rámci celého Slovenska (www.skitravel.sk).

Na mieru Vám zabezpečíme lyžiarske zájazdy v alpských strediskách a iných destináciách. Spolupracujeme s viac ako 100 slovenskými, českými, rakúskymi a nemeckými cestovnými kanceláriami, vďaka čomu Vám vieme sprostredkovať kvalitný zájazd do zahraničia za najnižšiu aktuálnu cenu na trhu (www.zahranicna-dovolenka.sk).

Ponúkame širokú škálu doplnkových služieb a športových aktivít, čoho výsledkom je spokojnosť aj tých najnáročnejších domácich alebo zahraničných klientov.

Našou zásadou je flexibilita, kreativita, nasadenie a ústretovosť voči klientom.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a pripravujeme ponuku na mieru.

Sme spoločnosť riadená zákazníkom – uplatňovaním Customer Relationship Marketing. Našim cieľom je udržať si lojálnych zákazníkov a dôveru. Uplatňovaním podnikateľskej etiky, dodržiavaním zmluvných a platobných podmienok sme pre všetkých našich obchodných partnerov a klientov zárukou, na ktorú sa dá spoľahnúť.

Disponujeme vlastnými kapacitami v tatranských hoteloch, vďaka čomu vieme ponúknuť garantované služby a ceny.

V rámci komplexného balíka služieb poskytujeme našim klientom vernostné bonusy v ďalších našich prevádzkach priamo na Štrbskom Plese.

Špeciálny zimný areál pod skokanskými mostíkmi - FUN PARK ponúka od roku 2004 zábavné adrenalinové a  neadrelinové netradičné aktivity ako sú snowrafting, snowbal, snowtubing, tatranský curling,  bungee running, airboarding, snežnice. V rámci Fun Parku je k dispozícií snežný bar s občerstvením, nápojmi a obsluhou (www.funpark.sk).

Súčasťou našej spoločnosti je Tatranská lyžiarska škola s viac ako 40 inštruktormi na najvyššej úrovni odbornosti. Zároveň prevádzkujeme požičovňu lyží a lyžiarskej výstroje a športový obchod. (www.skirent.sk/sk).

V roku 2006 vznikla na základe množstva už úspešne zrealizovaných akcií samostatná divízia PRO EVENTS so zameraním na kompletný event management a marketing– od poradenstva pri tvorbe až po realizáciu vlastných outdoor/indoor aktivít, špecializovaných teambuilding a teamspirit programov, vrátane športových, kultúrnych, spoločenských akcií, incentívnych programov ako aj kongresového a konferenčného servisu. Samozrejmosťou je zabezpečenie vhodného typu ubytovania, cateringu, konferenčných priestorov, dopravy a doplnkových služieb so zreteľom na špecifické požiadavky a priania klientov (www.proevents.sk).

Ku komplexnosti našich služieb je k dispozícií aj náš vozový park a spoľahliví vodiči, ktorí zabezpečujú prepravu a transfery pre firemných klientov nielen v rámci územia Slovenska.

Idea, ktorou sa nechávame viesť ste Vy. Náš klient.

S pozdravom

Mgr. Peter Lupták
Konateľ SKI TRAVEL- PRO EVENTS, s.r.o


REFERENCIE

(ročne organizujeme cca 60 eventov rôzneho druhu) ALFRED KARCHER, ASTRA PNEU , AVON COSMETICS , BALTIC RELAX- LATVIA, BEAUFOR IPSEN- GERMANY , CA KAMI, BRATISLAVSKÁ TEPLÁRENSKÁ, CONTINENTAL MATADOR RUBBER , CONTINENTAL TOURS, CREATIVE PRO, ELCOP A SLOVENSKÉ FIREMNÉ HRY, ESPERANZA, EUROSCOPE- AUSTRIA, FARBYKA ,GE INTERNATIONAL SLOVAKIA , HAUERLAND, HENKEL, HOTEL ATRIUM, HOTEL GRAND PRAHA , HOTEL HUBERT, HOTEL PATRIA, HOTEL BOROVICA, HOTEL GRAND SMOKOVEC, PRAHA, HOTEL HILLS, HOTEL KONTAKT, HOTEL CROCUS, HOTELY V JASNEJ, KASKÁDY, SITNO, HOLIDAY INN ŽILINA, HOTEL DONOVALY, HOTEL AQUACITY POPRAD, TATRALANDIA, PIONEER INVESTMENTS, HP INVENT- UKRAINE , HVB BANK SLOVAKIA ,IBM. POLAND, IVAX PHARMACEUTICALS , JUSF FLY-POLAND, KAUFLAND, KNAUF- POLAND , LAZAR KLOSTERMANN- ING , MAPEI SK , MAREEA- ROMANIA, MINISTERSTVO DOPRAVY POŠT A TELOKOM., MEDIREX, MOELLER ELECTRICS, NESTLÉ SLOVENSKO , NOVARTIS, PAMIDA, PANASONIC, PETERSON, PIERE- FABRE COSMETIQUE, PPD, PFIZER LUXEMBOURG SARL, PROMEA COMMUNICATION, PIVOVARY TOPVAR, RENAULT SLOVENSKO, SANOFI- AVENTIS, SLOVAK TELECOM/ T-COM, STINGA, STIEFEL EUROCART, STRABAG, SUPRAVIA, MASTER CARD, TESCO STORES SR, TEVA PHARMACEITICALS SLOVAKIA , TSO- POLAND, UNICREDIT BANK, UNILEVER, VITANA- CZECH REPUBLIK, VIESSMANN, DIPLOMATICKÝ ZBOR SR, ZDRUŽENIE HLAVNÝCH KONTROLÓROV MIEST A OBCÍ SLOVENSKA a ďalší...