Info o pobytoch +421 905 253 356 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN
Rezervovať
12

TATRALANDIA Holiday village ***

Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

Typ hotela:

Cena: --- kontaktujte nás ---

Či si už vyberiete štýlový zrub alebo apartmán v Holiday Village Tatralandia, desiatky toboganov, morskú vodu aj Tropical Paradise budete mať na skok. Aquapark Tatralandia, to je celoročná zábava v najväčšom vodnom zábavnom parku na Slovensku. Bez ohľadu na počasie v Tatralandii vládne stále leto. Zabavíte sa na toboganov, v bazénoch aj na surfovacej vlne. Odpočiniete si na masážach, či v Keltskom saunovom svete. Dovolenka v destinácií Liptov je tá pravá pre rodiny s deťmi aj všetky vekové skupiny dospelých.

Prepáčte, ale cenník je momentálne nedostupný. Prosím kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom.

TATRALANDIA HOLIDAY VILLAGE využíva cenovú politiku flexibilných cien. Ich aktuálna výška je priamo úmerná obsadenosti hotela, prebiehajúcej sezóny a rôznych kultúrnych, kulinárskych a športových podujatí v regiónoch Liptova a Nízkych Tatier.  Pre zistenie dostupnosti ubytovania a aktuálnych cien v konkrétnych termínoch využite, prosím, objednávkový formulár.

Cena zahŕňa: ubytovanie v rezorte (chaty) | raňajky formou bufetového menu |  Wi-Fi Internet | vonkajšie parkovanie | DPH | 1x dieťa do 6 rokov má pobyt v zahrnutý v cene pri pobyte dvoch dospelých osôb. Množstvo zľiav pre vstup do aquaparku Tatralandia.

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1 EUR/os/noc, ktorý je splatný na recepcii hotela. Uvedené ceny a akciové ponuky sú platné pri rezervácii až do 5 izieb/termín. Domáce zvieratá sú povolené len vo vybraných typoch izieb za poplatok € 15/noc.

Doplňujúce služby

Služba Cena Cena za
Večera (dospelý) 14 € osoba / noc
Večera (dieťa) 10 € dieťa / noc

Príchod: od 16:00 do 22:00   Odchod: do 10:00

Poloha - TATRALANDIA Holiday village ***

Recenzie na TATRALANDIA Holiday village

chami, 17.11.2014 22:33

Chcem sa podelit o zazitok pri sobotnajsej navsteve tatralandie. Kupili sme poukaz pre troch na zlave dna s myslienkou ze to bude super vylet ... No hned pri vstupe sme necakali ze to bude neprijemna navsteva aquaparku. Skoro vsetci mali poukaz ako my.. Hodinu sme cakali na vstup a ked uz sme poukaz odovzdali a dostali sme hodinky nam slecna brigadnicka na moju otazku ci budeme mat skrinky s lahkostou oznamila ze nie... Takze dostaneme len jeden trezor gratis o velkosti asi 30x40 cm...boli sme traja... To ze sme sa nemali kde prezliect, ze nebolo miesto nie kde si sadnut ani nie kde plavat... Saunu ktoru sme mali v cene tak tam sme sa ani nedostali..hodinova rada. Po troch hodinach sme to vzdali. Chcem tymto povedat a odkazat ze ak date do zlavy dna takuto vyhodnu ponuku prosim zabezpecte aspom skrinky naviac .. A aby ste predisli tej otrasne sobote 16.11 tak by si pri zlave mohli ludia nejako navstevu bud rezervovat alebo potvrdit. Alebo aspom na zaciatku vyhlasit se ste PLNÍ... Aby sa ludia vyhli otrasnej navsteve tak preslaveneho aquaparku. Dakujem

CK Skitravel, 28.07.2015 12:23

Áno, máte pravdu. Pri pobytoch zakúpených cez zľavové portály môžete s veľkou pravdepodobnosťou očakávať nedostatky v kvalite (horšie izby, služby, prístup..)

CK Skitravel, 28.07.2015 12:23

Áno, máte pravdu. Pri pobytoch zakúpených cez zľavové portály môžete s veľkou pravdepodobnosťou očakávať nedostatky v kvalite (horšie izby, služby, prístup..)

rebrova helena, 30.03.2016 16:42

SPOKOJNOSť ZO VšETKÝCH STRáN-EšTE RAZ ˇˇDAKUJEME!!!

Napíšte nám svoje postrehy a dojmy