Info o pobytoch +421 (0)917 366 232 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN
Rezervovať
6

Hotel Srdiečko ***

Chopok Juh, Brezno, Horná Lehota 112, 97701 Horná Lehota

Typ hotela:

Cena: --- kontaktujte nás ---

Horský hotel Srdiečko leží priamo na zjazdovke lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry, Chopok Juh. Je výborným miestom na ubytovanie nielen lyžiarov, snowboardistov, ale aj turistov počas letnej turistickej sezóny. Lepšie miesto na štart vašej túry v Národnom parku Nízke Tatry nenájdete. Hotel sa pýši moderným wellness centrom a útulnou reštauráciou.

Prepáčte, ale cenník je momentálne nedostupný. Prosím kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom.

Horský hotel Srdiečko využíva cenovú politiku flexibilných cien. Ich aktuálna výška je priamo úmerná obsadenosti hotela, prebiehajúcej sezóny a rôznych kultúrnych, kulinárskych a športových podujatí v regióne Nízkych Tatier.  Pre zistenie dostupnosti ubytovania a aktuálnych cien v konkrétnych termínoch využite, prosím, objednávkový formulár.

Cena zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe/apartmáne | bohaté raňajky formou bufetového menu s dôrazom na kvalitu | večera formou bufetového stola / set menu 3-course meal podľa dostupnosti | vstup do wellness centra |  Wi-Fi Internet, vonkajšie parkovanie, DPH | 1x dieťa do 6 rokov má pobyt v zahrnutý v cene pri pobyte dvoch dospelých osôb.

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1 EUR/os/noc, ktorý je splatný na recepcii hotela. Uvedené ceny a akciové ponuky sú platné pri rezervácii až do 4 izieb/termín.

Doplňujúce služby

Služba Cena Cena za
Večera (dospelý) 15 € osoba / noc
Večera (dieťa) 11 € dieťa / noc

* dieťa 6,00 - 11,99 rokov

Príchod: od 14:00 do 20:00   Odchod: do 10:00

Poloha - Hotel Srdiečko ***

MiestoVzdialenosť [m]
Autobusová zastávka30 m
Vlaková stanica19000 m
Lyžiarsky vlek50 m
Skibus30 m

Recenzie na Hotel Srdiečko

Donnie, 02.03.2019 03:04

Hi guys I want to build a website like Peaches and Screams UK and I wanted to get your perspective of whether that site is good from the users' perspective before I go ahead and build something similar. I think that the design of the site is very modern and nice but I am not sure how people would react to a similar site? I look forward to your feedback. Many thanks!

Napíšte nám svoje postrehy a dojmy