Info o pobytoch +421 905 253 356 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN
Hotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel SoliskoHotel Solisko
Rezervovať
13

Hotel Solisko ****

Pri jazere 4046, 05985 Štrbské Pleso

Typ hotela:

Cena: --- kontaktujte nás ---

Hotel Solisko na brehu jazera Štrbské pleso ponúka ubytovanie stvorené pre rodiny. Je ideálnym miestom na dovolenku, ak máte radi nenáročnú turistiku, výlety na bicykli, lyžovačku a prírodu všade naokolo. Dovolenka vo Vysokých Tatrách s vašimi najbližšími bude nezabudnuteľná aj vďaka výbornej reštaurácii, v ktorej nájdete mediteriánske aj tradičné slovenské jedlá.

Prepáčte, ale cenník je momentálne nedostupný. Prosím kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom.

V cene je zahrnuté:

ubytovanie v dvojlôžkovej izbe/apartmáne | bohaté raňajky formou bufetového menu | večera formou 4-course menu | denný vstup do hotelového wellness centra | wi-fi Internet, parkovanie, bezplatný ski-bus do lyžiarskeho strediska (zimná sezóna) | 1x dieťa do 4 rokov na spoločnom lôžku rodičov má pobyt v zahrnutý v cene pri pobyte dvoch dospelých osôb.

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1 EUR/os/noc, ktorý je splatný na recepcii hotela. Uvedené ceny a akciové ponuky sú platné pri rezervácii až do 4 izieb/termín.

* dieťa 6,00 - 11,99 rokov

Príchod: od 14.00 do 24.00   Odchod: do 11.00

Poloha - Hotel Solisko ****

MiestoVzdialenosť [m]
Autobusová zastávka500 m
Vlaková stanica500 m
Lyžiarsky vlek1000 m

Recenzie na Hotel Solisko

Napíšte nám svoje postrehy a dojmy