Info o pobytoch +421 905 253 356 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN
Rezervovať
10

Hotel Rotunda ***

Jasná Nízke Tatry - Centrum, Demänovská dolina

Typ hotela:

Cena: --- kontaktujte nás ---

Horský hotel Rotunda, pod vrcholom Chopku, je najvyššie položený hotel na Slovensku. Je to ideálne miesto na štart prvej rannej lyžovačky v stredisku Jasná Nízke Tatry. Je len na vás či sa po neporušených zjazdovkách vyberiete na Chopok Juh alebo Chopok Sever. Príjemné izby, krásny výhľad na panorámu Vysokých Tatier to je to, čo vás čaká na dovolenke v Hoteli Rotunda.

Prepáčte, ale cenník je momentálne nedostupný. Prosím kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom.

HORSKÝ HOTEL ROTUNDA využíva cenovú politiku flexibilných cien. Ich aktuálna výška je priamo úmerná obsadenosti hotela, prebiehajúcej sezóny a rôznych kultúrnych, kulinárskych a športových podujatí v regiónoch Liptova a Nízkych Tatier.  Pre zistenie dostupnosti ubytovania a aktuálnych cien v konkrétnych termínoch využite, prosím, objednávkový formulár.

Cena zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe | bohaté raňajky formou bufetového menu | Wi-Fi Internet,| DPH | 1x dieťa do 6 rokov má pobyt v zahrnutý v cene pri pobyte dvoch dospelých osôb.

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1 EUR/os/noc, ktorý je splatný na recepcii hotela. Uvedené ceny a akciové ponuky sú platné pri rezervácii 1 izby.

Doplňujúce služby

Služba Cena Cena za
Večera (dospelý) 25 € osoba / noc
Večera (dieťa) 20 € osoba / noc

Príchod: od 14.00 do 17.00   Odchod: do 10.00

Poloha - Hotel Rotunda ***

Recenzie na Hotel Rotunda

Napíšte nám svoje postrehy a dojmy