Info o pobytoch +421 905 253 356 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN
Rezervovať
14

Hotel Bešeňová ****

136, 034 83 Bešeňová

Typ hotela:

Cena: --- kontaktujte nás ---

Ubytovanie priamo v aquaparku Bešeňová, kde sa spájajú liečivé účinky termálnej vody so zábavou v morských vlnách, na toboganoch a v bazénoch s čírou vodou. Do bazéna sa dostanete z hotela v župane. Čo je ideálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre dospelých, ktorí milujú komfort. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie, výborná kuchyňa, obchodíky so suvenírmi a so všetkým, čo sa môže hodiť počas pobytu pri vode. Počas leta sa môžete tešiť na potápanie, o zábavu detí sa postará animačný program. Wellness centrum vám poskytne neopakovateľný relax. Chuťovkou sú saunovacie ceremoniály, ktoré vo vybraných termínoch prebiehajú dokonca aj v noci.

Prepáčte, ale cenník je momentálne nedostupný. Prosím kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom.

BESENOVA THERMAL PARK využíva cenovú politiku flexibilných cien. Ich aktuálna výška je priamo úmerná obsadenosti hotela, prebiehajúcej sezóny a rôznych kultúrnych, kulinárskych a športových podujatí v regióne Nízkych Tatier.  Pre zistenie dostupnosti ubytovania a aktuálnych cien v konkrétnych termínoch využite, prosím, objednávkový formulár.

Cena zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe/apartmáne | bohaté raňajky formou bufetového menu s dôrazom na kvalitu | vstup do wellness centra | vstup do fitness centra |  Wi-Fi Internet | vonkajšie parkovanie | DPH | 1x dieťa do 6 rokov má pobyt v zahrnutý v cene pri pobyte dvoch dospelých osôb.

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1 EUR/os/noc, ktorý je splatný na recepcii hotela. Uvedené ceny a akciové ponuky sú platné pri rezervácii až do 4 izieb/termín.

Doplňujúce služby

Služba Cena Cena za
Večera (dospelý) 15 € osoba / noc
Večera (dieťa) 11 € dieťa / noc

Základné vybavenie štandardnej izby

 

 

Príchod: od 15:00 do 24.00   Odchod: do 10.00

Poloha - Hotel Bešeňová ****

Recenzie na Hotel Bešeňová

Alexandra, 16.02.2015 09:07

Dobry den, pobyt sice prebehol v poriadku, ubytovanie standartne, personal ok. Avsak za cenu ktoru je pobyt ponukany by mohol obsahovat vstup do celeho aquaparku v cene pobytu. Priplacat si ranajky + wellnes + zabavnu zonu, vyjde ubytovanie cca 60e osoba noc. To uz je neadekvatne vela...

Jedinák Pavol , 19.06.2015 17:46

Ceny za stravovacie služby priamo v areáli GinoParadise Bešeňová sú veľmi vysoké.

Lakatosova Ingrid, 29.07.2017 06:47

Dobre by bolo trošku znížiť cenu!!!!

Napíšte nám svoje postrehy a dojmy