Info o pobytoch +421 (0)917 366 232 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN
Rezervovať
3

Horský Hotel Sliezky Dom ****

Tatranská Polianka

Typ hotela:

Cena: --- kontaktujte nás ---

Horský hotel Sliezsky Dom**** je najvyššie položený hotel s komplexnou vybavenosťou na Slovensku v nadmorskej výške 1670 m n. m. Sídli priamo pod Gerlachom, najvyšším štítom Slovenska. Má jedinečnú polohu a ponúka komplexné služby, ktoré uspokoja aj najnáročnejších klientov. Prístup je z Tatranskej Polianky, ktorá sa nachádza na magistrále medzi obcami Vyšné Hágy a Smokovce. Z Tatranskej Polianky vás vyvezie auto alebo snežný skúter. Pri priaznivých podmienkach je možnosť parkovať priamo pred Sliezskym domom. Základom vynikajúcej hotelovej kuchyne sú klasické tradičné jedlá pripravované netradičným spôsobom. Celoročne je hosťom k dispozícii hotelová reštaurácia, počas letnej sezóny aj samoobslužná reštaurácia Sliezsky domček.

Prepáčte, ale cenník je momentálne nedostupný. Prosím kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom.

V cene je zahrnuté:

ubytovanie v dvojlôžkovej izbe | bohaté raňajky  formou bufetového menu | 3-chodová večera | 2 hod. vstup do hotelového wellness centra/deň (potrebné je nahlásiť sa na recepcii) | wi-fi Internet, dph.

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1.50 EUR/os/noc, ktorý je splatný na recepcii hotela.

UPOZORNENIE: Prístup do je z Tatranskej Polianky, ktorá sa nachádza na magistrále medzi obcami Vyšné Hágy a Smokovce. Aktuálne informácie týkajúce sa možnosti dopravy do/z hotela si vyžiadajte od recepcie hotela: recepcia@sliezkydom.sk | 0911 882 879 | 0918 998 309.

Príchod: od 14:00    Odchod: do 10:00

Recenzie na Horský Hotel Sliezky Dom

Szabó Jaroslav, 25.08.2021 16:58

Veľmi milý a ochotný personál, krásne prostredie Vysokých Tatier.

Uhnáková Gabriela, 24.09.2021 11:51

Bol to úžasný pobyt, fantastická kuchyňa, užasný ochotný personal, celý tím zohraný tak, ako jedna rodina. Klobúk dole také niečo zažiť doma v SR, hreje ma pri srdiečku. Všade okolo šírim túto spokojnosť, mala som pocit ako keby som bola v nebi:) . takto si ho predstavujem. Verím, že sa to nepokazí, že im to ostane.

Napíšte nám svoje postrehy a dojmy