Info o pobytoch +421 (0)917 366 232 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN
Rezervovať
15

Boutique Hotel Pošta ****

Jasná Nízke Tatry - Centrum, Demänovská dolina

Typ hotela:

Cena: od 99 €

Nový 4-hviezdičkový Hotel Pošta so skvelou ski-in ski-out polohou v centre Jasnej poskytne aj tým najnáročnejším klientom vysokú úroveň služieb a silne personalizovaný servis orientovaný na individuálne predstavy a priania hostí. Kulinárska reštaurácia ANGUS so slnečnou terasou inšpirovaná americkou kuchyňou a steakovou kultúrou sa nachádza priamo v hoteli.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP, NÁPADITÁ ARCHITEKTÚRA, NEVŠEDNÝ INTERIÉR SO ZÁVANOM AVANTGARDY

jedinečná lokalita: priamo v stredisku Centrum - Jasná Nízke Tatry | ski-in & ski-out hotel pri nástupnej stanici kabínovej lanovky Grand Jet | 24 dizajnových dvojlôžkových izieb DELUXE, časť z nich s možnosťou prístelky | priestranné apartmány - 1 alebo 2 spálne, samostatná obývacia miestnosť, balkón | prírodná kozmetika z kolekcie Tatry Wellness Elixír v celom hoteli | požičovňa športových potrieb a športový obchod.

Typ izby / Termín 02.01.19 - 18.04.19 18.04.19 - 23.04.19 Počet izieb
2-lôžková DELUXE / cena za 2 os platí od 1 noci 199 € 239 €
DBL SAFFRON DELUXE / cena za 2 os platí od 1 noci 219 € 269 €

Uvedená cena je za izbu a noc

Dôležité

  1. Po odoslaní nezáväznej rezervácie Vám bude konečná cena potvrdená Vaším osobným alebo prideleným rezervačným agentom. Zašleme Vám cenovú ponuku s údajmi k úhrade zálohy alebo Vás budeme kontaktovať telefonicky.
  2. V prípade akceptácie cenovej ponuky, potvrďte prosím Vašu rezerváciu mailom alebo telefonicky a odošlite úhradu zálohy podľa pokynov.
  3. Po uhradení pobytu Vám zašleme mailom "VOUCHER", ktorým sa preukážete na recepcii hotela pri nástupe na pobyt.
  4. Vyhradzujeme si zmenu v cenách, nakoľko sa ceny pobytov pravidelne menia.
  5. Ďalšie najčastejšie kladené otázky nájdete tu.

BOUTIQUE HOTEL POŠTA využíva cenovú politiku flexibilných cien. Ich aktuálna výška je priamo úmerná obsadenosti hotela, prebiehajúcej sezóny a rôznych kultúrnych, kulinárskych a športových podujatí v regiónoch Liptova a Nízkych Tatier.  Pre zistenie dostupnosti ubytovania a aktuálnych cien v konkrétnych termínoch využite, prosím, objednávkový formulár.

Cena zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe/apartmáne | bohaté raňajky formou bufetového menu s dôrazom na kvalitu | vstup do wellness centra | Wi-Fi Internet | vonkajšie parkovanie | DPH | 1x dieťa do 6 rokov má pobyt v zahrnutý v cene pri pobyte dvoch dospelých osôb.

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1 EUR/os/noc, ktorý je splatný na recepcii hotela. Uvedené ceny a akciové ponuky sú platné pri rezervácii až do 2 izieb/termín.

Doplňujúce služby

Služba Cena Cena za
Večera (dospelý) 29 € osoba / noc
Večera (dieťa) od 6 do 12r. 19 € osoba / noc

Všeobecný popis - Boutique Hotel Pošta ****

Príchod: od 14.00 do 24.00   Odchod: do 11.00

Poloha - Boutique Hotel Pošta ****

Recenzie na Boutique Hotel Pošta

Napíšte nám svoje postrehy a dojmy