Info o pobytoch +421 905 253 356 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN
Rezervovať
27

Hotel Lomnica ****

Tatranská Lomnica 92, 059 60 Tatranská Lomnica

Typ hotela:

Cena: --- kontaktujte nás ---

Noblesný hotel Lomnica v sebe kombinuje dlhoročnú históriu typickej tatranskej architektúry a moderny. Hotel je odjakživa známy ako Prvá Dáma Vysokých Tatier. Nachádza sa v Tatranskej Lomnici na hlavnej promenáde. Historické a moderné izby hotela ponúkajú hosťom rôznorodosť ubytovania od moderných, ale útulných suites až po luxusné historické apartmány. Izby sú zariadené v súlade s 4* štandardom, ponúkajú úchvatný výhľad na Vysoké Tatry a hostia si môžu vychutnať každý detail najkrajších a zároveň najmenších veľhôr sveta. Navyše je celkom pravdepodobné, že Vaše budúce najlepšie jedlo na Vás čaká práva za dverami reštaurácie Franzca Jozefa.

Prvotriedny zážitok z návštevy

Hotel Lomnica spája prvotriedne ubytovanie v nádhernom prostredí s vynikajúcimi službami, tradičnou gastronómiou a príležitosťami na oddych. Čakajú vás večery na terase s výhľadom na Lomnický štít, relax vo wellness centre a ochutnávky skvelých vín. Pobyt v Hoteli Lomnica bude pre vás jednoducho zážitkom.

Priamo v srdci Slovenska ponúka tradičnú gastronómiu, komfortné izby, suites a apartmány, ako aj priestory na rodinné, spoločenské i pracovné stretnutia. To všetko v elegantnom štýle, s dávkou umenia, štipkou luxusu a nádychom kultúry.

 

Dinner Service Dress Code: Smart Casual

Prepáčte, ale cenník je momentálne nedostupný. Prosím kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom.

Cena zahŕňa: ubytovanie s raňajkami ( s dôrazom na kvalitu potravín: teplý a studený bufet, čerstvé pečivo, bio produkty, lokálne údeniny a syry, čerstvé džúsy, široká ponuka čajov) | vstup do WELLNESS&SPA a vonkajšej relaxačnej zóny | minerálna voda na izbe 1x pri príchode | služby GRM (guest relations manager) | Wi-Fi Internet | vonkajšie parkovanie | DPH.

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1.50€/os/noc, ktorý je splatný na recepcii hotela. Uvedené ceny a akciové ponuky sú platné pri rezervácii až do 4 izieb/termín.

 

Doplňujúce služby

Služba Cena Cena za
Prístelka (dospelý) 52 € osoba / noc
Prístelka (dieťa) 42 € dieťa / noc
Silvestrovský galavečer (dospelý) 185 € osoba / služba
Silvestrovský galavečer (dieťa) 99 € dieťa / služba
Parkovanie Hotelová garáž 15 € služba / noc
Transfer Poprad - Hotel Lomnica 20 € služba
Večera (dospelý) Exclusive a-la carte 40 € osoba / noc
Večera (dieťa) Exclusive a-la carte 25 € osoba / noc

Všeobecný popis - Hotel Lomnica ****

Hotel Lomnica je kombináciou tradície a úcty k histórii a umeniu s moderným ubytovaním a službami na úrovni. Priamo v srdci Slovenska ponúka tradičnú gastronómiu, komfortné izby, suites a apartmány, ako aj priestory na rodinné, spoločenské i pracovné stretnutia. To všetko v elegantnom štýle, s dávkou umenia, štipkou luxusu a nádychom kultúry.

Hotel Lomnica otvorili v roku 1894 a bol bol vždy dôležitým kultúrnym a spoločenským centrom. Jeho projektantom bol významný architekt Gedeon Majunke zo Spišskej Soboty. Jeho dnešná podoba rešpektuje tradíciu a je výsledkom komplexnej rekonštrukcie v rokoch 2015 – 2016, ktorá mu vrátila noblesu, akú si zaslúži.

Ak sa k nám chystáte s deťmi, nemusíte mať obavy. Práve naopak, Hotel Lomnica je ideálnym miestom na rodinné pobyty. Pre vaše ratolesti je pripravený detský kútik s hračkami, art kútik a bohatý animačný program.

Príchod: od 15:00    Odchod: do 12:00

Poloha - Hotel Lomnica ****

Recenzie na Hotel Lomnica

Suchá Miroslava, 19.08.2021 21:18

Ubytovanie v hoteli Lomnica v Tatranskej Lomnici bolo skvelé. Ďakujeme.

Ružicová Monika, 18.11.2021 00:45

moj pobyt bol odroceny z dovodu covidu tak sa neviem vyjadrit k ubytovaniu

Napíšte nám svoje postrehy a dojmy