Info o pobytoch +421 (0)917 366 232 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk SK | EN

Festival medveďov na Hrebienku oslavuje desaťročie

Najväčší tatranský detský festival, Medvedie dni, začína už 2.augusta na Hrebienku. Rodiča aj deti sa môžu prvýkrát v jeho histórii tešiť až na 5 dní zábavy.

31.07.2017

DYCH BERÚCA SRI LANKA

Nechajte sa zlákať kolískou Budhizmu, nakazte sa úsmevom a večným optimizmom miestnych obyvateľov, opite sa lahodnou chuťou čerstvého ananásového džúsu. Vychutnajte si Sri Lanku naplno všetkými zmyslami.

15.07.2017

PRVÝ HOLISTICKÝ HOTEL NA SLOVENSKU

Hovorí sa, že zdravie vychádza z vnútra človeka, ale občas mu dobre padne aj pomoc zvonku. Práve taká predĺžená pomocná ruka prichádza z vodného parku Bešeňová, kde sa zameriavajú na holistický (celostný) prístup k starostlivosti o zdravie človeka.

27.06.2017

Precestujte s nami celý svet

Aj vy ste už niekedy s prstom na mape cestovali po celom svete a s privretými očami snívali o všetkých tých zaujímavých miestach vzdialených stovky aj tisícky kilometrov? Aj vy ste už mnohokrát počuli dobre mienenú radu o tom, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť? Kde na to však vziať čas, peniaze, odvahu...?

22.06.2017

Letná dovolenka na Slovensku? Prečo nie!

Stráviť letnú dovolenku na Slovensku je čoraz viac trendy. Tak prečo tento rok nezbaliť okrem kufra aj batoh a nevybrať sa spoznávať krásy našej domoviny. Aby ste to mali blízko z každého kúta, dnes vám predstavíme kraj uprostred Slovenka, presnejšie v jeho južnej časti.

31.05.2017

ODŠTARTUJTE TURISTICKÚ SEZÓNU V BREZNE A JEHO OKOLÍ

Jar naberá na sile a dni sa pomaly predlžujú a otepľujú. Prichádza ideálny čas, objaviť čaro prebúdzajúcej sa prírody. Nemusíte sa hneď po zime pustiť do vysokohorskej turistiky. Čo tak začať pozvoľna v okrese, kde sa stretávajú dva národné parky, niekoľko prírodných rezervácií, historické pamiatky aj unikátna horská železnička? Hor sa do spoznávania stredoslovenského okresu Brezno!

16.05.2017

Brána do raja

Turistické centrum Čingov je vstupnou bránou do Slovenského raja aj výborným východiskovým bodom na potulky za históriou v regióne Spiš.

30.04.2017

Jarné prechádzky historickým Martinom

Jar je ideálny čas na spoznávanie čarovných miest Slovenska. Prebúdzajúca sa príroda a prvé slnečné lúče priam lákajú na prebratie sa zo zimnej letargie. Dnes vás pozývame na návštevu mesta, ktoré je už od polovice 19. storočia známe ako centrum národného a kultúrneho života Slovenska, pozývame vás do Martina.

21.04.2017

SAUNOVÝ CEREMONIÁL

Milujete relax v saunách a radi vypotíte z tela nielen toxíny, ale aj každodenný stres? A zároveň máte radi špeciálnu starostlivosť? Nie je nič ľahšie ako tieto príjemné aktivity spojiť a užiť si saunový ceremoniál. Ak ste ešte takýto rituál neabsolvovali, radi vám priblížime na čo sa môžete tešiť.

30.03.2017

Provensálsko vo Vysokých Tatrách. Utópia? Nie, dokonalá wellness realita!

Levanduľové polia kam až oko dovidí, bzukot včiel, vinič rastúci na každej bráne, hrejúce slnko a omamná vôňa šíriaca sa z farebných polí. Vysoké končiare pocukrované snehom, svištiaci vietor, praskot ohňa v kozube, horúci čaj a hukot horských vodopádov. Že vám to nejde dokopy? Zdá sa vám, že tieto miesta nemajú nič spoločné? Ale kdeže. Provensálsko a Tatry spojené v dokonalej harmónii nájdete Hoteli Lesná v Starej Lesnej.

30.03.2017