Info o pobytoch +421 (0)917 366 232 (Po - Pi v čase 8:30 - 17:00), mail: slovakia@skitravel.sk
SK | EN

Blog

RITZENHOF HOTEL UND SPA AM SEE in Saalfelden Leogang

Počuli ste už pojem Alpine Holistic? Zistite, čo ukrýva v štvorhviezdičkovom hoteli RITZENHOF HOTEL UND SPA AM SEE na brehu rakúskeho jazera Ritzensee. Obklopený čarovnou prírodou regiónu Salzburg, nájdete stratenú energiu bez ohľadu na ročné obdobie. Harmóniu tela, duše a mysle nadobudnete po pobyte v tomto hoteli vďaka trom pilierom – alpskej kuchyni, alpskému wellness a alpskému fitness. A čo vlastne tieto slová obnášajú?

24.10.2019

HOTEL ROTUNDA CHOPOK

Tam, na samom vrchole Nízkych Tatier, kde sa spája región Liptov s Horehroním, tam kde rozprávková zima strieda zelené leto, tam na Chopku stojí Hotel Rotunda. Má pre vás pripravené nezameniteľné výhľady, neopakovateľné zážitky aj potešenie pre chuťové poháriky.

03.12.2017

WELLNESS HOTEL CHOPOK -Najlepší vianočný darček pre seba

Za oknami stále svieti slnko a pod stromami bez listov sa vytrvalo zelená tráva. Vám sa nechce veriť, že o mesiac sú Vianoce. A už vôbec sa vám nechce veriť, že nastal čas rozmýšľať nad miesto, kde tento rok strávite zimnú dovolenku. Presviedčate samých seba, že na toto rozhodnutie máte stále čas. Skutočne? V Jasnej v Nízkych Tatrách sa už totiž zima začala. Oficiálne sa tu zjazdovky otvárajú už o týždeň. Tak, čo poviete – netreba sa s tým výberom zimnej dovolenky poponáhľať? Aby bolo vaše rozhodovanie ľahšie, máme pre vás tip – špičkový Wellness Hotel Chopok ****

26.11.2017

WELLNESS MOUNTAIN COTTAGE CEDER TARANSKÁ LOMNICA

Romantický zrub pod končiarmi Vysokých Tatier len pár metrov od jednej z najdlhších slovenských zjazdoviek. Kanadská architektúra a citlivé osadenie do okolitej prírody. Kvalitné materiály a služby na najvyššej úrovni. To všetko reprezentuje novinka v ponuke Skitravel, zrub Wellness Mountain Cottage Ceder.

24.10.2017

Lyžovačka v Alpách - Must have tejto zimy

Lyžovačka v Kaprune je trendy, lyžovačka na ľadovci je cool, lyžovačka v Rakúsku je to, čo musíte túto zimu zažiť aspoň raz!

18.10.2017

HOTEL LOMNICA

Hotel Lomnica, ktorý mnohí s obľubou častujú prívlastkom „Prvá dáma Tatier“, otvoril svoje brány 27. januára 2017. 123 rokov starý hotel, celé dve desaťročia chátral. Dnes opäť očaruje svojou eleganciou a noblesou. Nechajte sa zlákať jeho atmosférou a nazrite do histórie a budúcnosti tatranského hotelierstva zároveň.

15.10.2017

JESENNÝ WELLNESS A WELLBEING

A je to tu! Je za nami posledný letný deň aj jesenný slnovrat. Slnko definitívne stráca na sile a každodennou realitou sa stávajú kaluže, sivá obloha, vietor. Všetci sú zrazu akýsi nervóznejší a začínajú rozprávať o vianočných darčekoch. A ako bonus naši priatelia, kolegovia, rodinní príslušníci začínajú kašľať, kýchať, či sťažovať sa na bolesť hlavy. Chcelo by to trochu optimizmu, trochu nádeje na krajší zajtrajšok.

29.09.2017

HALLOWEEN TO JE RALAX AJ ZÁBAVA

Jedna októbrová noc má magickú moc. Je to tá posledná, kedy sa pod rúškom noci, deti zahalené v kostýmoch rozprávkových bytostí a strašidiel vydajú do susedstva vymámiť od nebojácnych dospelých nejakú tú sladkosť. Tento sviatok a zvyky s ním spojené, sú obľúbené predovšetkým v anglicky hovoriacich krajinách. Pomaly si však nachádza miesto aj v slovenských kalendároch. Minimálne preto, že tento termín je spojený s jesennými prázdninami, ktoré treba predsa stráviť zaujímavo.

23.09.2017

Festival medveďov na Hrebienku oslavuje desaťročie

Najväčší tatranský detský festival, Medvedie dni, začína už 2.augusta na Hrebienku. Rodiča aj deti sa môžu prvýkrát v jeho histórii tešiť až na 5 dní zábavy.

31.07.2017

DYCH BERÚCA SRI LANKA

Nechajte sa zlákať kolískou Budhizmu, nakazte sa úsmevom a večným optimizmom miestnych obyvateľov, opite sa lahodnou chuťou čerstvého ananásového džúsu. Vychutnajte si Sri Lanku naplno všetkými zmyslami.

15.07.2017

PRVÝ HOLISTICKÝ HOTEL NA SLOVENSKU

Hovorí sa, že zdravie vychádza z vnútra človeka, ale občas mu dobre padne aj pomoc zvonku. Práve taká predĺžená pomocná ruka prichádza z vodného parku Bešeňová, kde sa zameriavajú na holistický (celostný) prístup k starostlivosti o zdravie človeka.

27.06.2017

Precestujte s nami celý svet

Aj vy ste už niekedy s prstom na mape cestovali po celom svete a s privretými očami snívali o všetkých tých zaujímavých miestach vzdialených stovky aj tisícky kilometrov? Aj vy ste už mnohokrát počuli dobre mienenú radu o tom, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť? Kde na to však vziať čas, peniaze, odvahu...?

22.06.2017

Letná dovolenka na Slovensku? Prečo nie!

Stráviť letnú dovolenku na Slovensku je čoraz viac trendy. Tak prečo tento rok nezbaliť okrem kufra aj batoh a nevybrať sa spoznávať krásy našej domoviny. Aby ste to mali blízko z každého kúta, dnes vám predstavíme kraj uprostred Slovenka, presnejšie v jeho južnej časti.

31.05.2017

ODŠTARTUJTE TURISTICKÚ SEZÓNU V BREZNE A JEHO OKOLÍ

Jar naberá na sile a dni sa pomaly predlžujú a otepľujú. Prichádza ideálny čas, objaviť čaro prebúdzajúcej sa prírody. Nemusíte sa hneď po zime pustiť do vysokohorskej turistiky. Čo tak začať pozvoľna v okrese, kde sa stretávajú dva národné parky, niekoľko prírodných rezervácií, historické pamiatky aj unikátna horská železnička? Hor sa do spoznávania stredoslovenského okresu Brezno!

16.05.2017

Brána do raja

Turistické centrum Čingov je vstupnou bránou do Slovenského raja aj výborným východiskovým bodom na potulky za históriou v regióne Spiš.

30.04.2017

Jarné prechádzky historickým Martinom

Jar je ideálny čas na spoznávanie čarovných miest Slovenska. Prebúdzajúca sa príroda a prvé slnečné lúče priam lákajú na prebratie sa zo zimnej letargie. Dnes vás pozývame na návštevu mesta, ktoré je už od polovice 19. storočia známe ako centrum národného a kultúrneho života Slovenska, pozývame vás do Martina.

21.04.2017

SAUNOVÝ CEREMONIÁL

Milujete relax v saunách a radi vypotíte z tela nielen toxíny, ale aj každodenný stres? A zároveň máte radi špeciálnu starostlivosť? Nie je nič ľahšie ako tieto príjemné aktivity spojiť a užiť si saunový ceremoniál. Ak ste ešte takýto rituál neabsolvovali, radi vám priblížime na čo sa môžete tešiť.

30.03.2017

Provensálsko vo Vysokých Tatrách. Utópia? Nie, dokonalá wellness realita!

Levanduľové polia kam až oko dovidí, bzukot včiel, vinič rastúci na každej bráne, hrejúce slnko a omamná vôňa šíriaca sa z farebných polí. Vysoké končiare pocukrované snehom, svištiaci vietor, praskot ohňa v kozube, horúci čaj a hukot horských vodopádov. Že vám to nejde dokopy? Zdá sa vám, že tieto miesta nemajú nič spoločné? Ale kdeže. Provensálsko a Tatry spojené v dokonalej harmónii nájdete Hoteli Lesná v Starej Lesnej.

30.03.2017